Ważna Misja gospodarcza do Seattle 11-16.04. 2016.

Posted by / 25 marca 2016 / Categories: Aktualnosci, Bez kategorii / -

W programie:

  • Międzynarodowa Konferencja i Wystawa  „Aerospace &  Defense Suppliers Summit”
  • Spotkania B2B dla branży lotniczej
  • Polsko- Amerykańskie Seminarium Biznesowe
  • Wielka gala z okazji 100- lecia firmy Boeing

W programie Misji zaplanowano m.in. udział w prestiżowych Targach i Konferencji „Aerospace &  Defense Suppliers Summit” w Seattle, uznanej jako najważniejsze spotkanie branży lotniczej i obronnej na Świecie. Uczestnicy Misji będą gośćmi wyjątkowej, uroczystej i historycznej Gali z okazji 100- lecia firmy Boeing oraz wezmą udział w dedykowanych spotkaniach B2B i promocji gospodarczej Regionów RP, w szczególności lokalnych przedsiebiorców posiadających innowacyjne technologie i oferty.

W trakcie Polsko- Amerykańskiego Seminarium Biznesowego przedsiębiorcy, samorządy, organizacje otoczenia biznesu, specjalne strefy ekonomiczne i agencje rozwoju regionu będą mogły zaprezentować swoje oferty amerykańskim partnerom. Dominujące branże to: przemysł lotniczy i obronny, zaawansowane technologie informatyczne, innowacje.

Proponowana przez Polish American Chamber of Commerce Pacific Nortwest Misja Gospodarcza odbędzie się w dniach: 11-16 kwiecień 2016r. ( Chicago: 11-12.04.2016, Seattle 12-16.04.2016r. ). Współorganizatorem planowanych wydarzeń jest Urząd Gubernatora Stanu Washington, Boeing, Agencja BCI z Paryża, Konsulat Generalny, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Los Angeles oraz Polsko- Amerykańskie Centrum Biznesu zarządzane przez Pegaz. W realizację programu włącza się również aktywna biznesowo Polonia ze Stanu Washington.

W Misji uczestniczy ponad 20 podmiotów,, w tym z Klastry branzowe: „Dolina Lotnicza” i „Federacji Firm Lotniczych” ze Śląska.

PEGAZ wraz z PACC PNW aranżuje stoisko o powierzcni 60 m.kw. , na którym odbywac się będą spotkania B2B organizowane przez paryską agencję BCI.

Comments are closed.